Data si ora
Sala
Piesa
Autor
Regia
18-12-2017           ora 19.00 Sala Toma Caragiu

MĂSCĂRICIUL

Reprogramat din data de 15 decembrie

după A.P. Cehov Horațiu Mălăele
19-12-2017           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE OSPĂŢUL DE PIATRĂ după Moliere Masterclass Alexandru Darie şi Ştefan Caragiu
20-12-2017           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Șerban
21-12-2017           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Șerban
21-12-2017           ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE GIGEL Alexandru Popa Vlad Zamfirescu
5-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Șerban
6-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Șerban
7-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei ARTĂ Yasmina Reza Cristi Juncu
7-01-2018           ora 18.30 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE CRIMĂ ŞI PEDEAPSĂ după F.M. Dostoievski Yuri Kordonsky
10-01-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE OSPĂŢUL DE PIATRĂ după Moliere Masterclass Alexandru Darie şi Ştefan Caragiu
11-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei PE LACUL AURIU Ernest Thompson Dinu Cernescu
12-01-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE CONVERSAŢIE DUPĂ ÎNMORMÂNTARE Yasmina Reza Alexandru Darie
13-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei VOIAJUL DOMNULUI PERRICHON Eugene Labiche Dinu Cernescu
14-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei OBICEIURI NECURATE Tom Smith Mihai Constantin
14-01-2018           ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE GIGEL Alexandru Popa Vlad Zamfirescu
16-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CĂSĂTORIA Gogol Yuri Kordonsky
17-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei PE LACUL AURIU Ernest Thompson Dinu Cernescu
18-01-2018           ora 18.30 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE CRIMĂ ŞI PEDEAPSĂ după F.M. Dostoievski Yuri Kordonsky
19-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei RAŢA SĂLBATICĂ Henrik Ibsen Peter Kerek
20-01-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE TANGO Slawomir Mrozek

Masterclass Alexandru Darie şi Ştefan Caragiu

Regia Laura-Maria Vlad

20-01-2018           ora 20.00 Sala Liviu Ciulei Laborator ARLECHINO MOARE? Nikolai Evreinov Un atelier condus de Antoaneta Cojocaru
21-01-2018           ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE COADA Israel Horovitz Iarina Demian
21-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei RAŢA SĂLBATICĂ Henrik Ibsen Peter Kerek
23-01-2018           ora 20.00 Sala Toma Caragiu STUDIO SPACE COADA Israel Horovitz Iarina Demian
24-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Şerban
25-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CAR(O)USEL Ferenc Molnar Andrei Şerban
26-01-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu MĂSCĂRICIUL după A.P. Cehov Horaţiu Mălăele
26-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei ARTĂ Yasmina Reza Cristi Juncu
27-01-2018           ora 19.00 Sala Toma Caragiu MĂSCĂRICIUL după A.P. Cehov Horaţiu Mălăele
27-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei MEŞTEŞUGUL VIEŢII Hanoch Levin Felix Alexa
28-01-2018           ora 19.00 Sala Liviu Ciulei CĂSĂTORIA Gogol Yuri Kordonsky